Компания «Фаворит» уже на протяжении долгого времени занимается перевозкой грузов по Черкассам, области и по всей территории Украины.

КОНТАКТЫ

Сезонний переїзд для людей, які мають дачу – це звичайна справа. Багато жителів Черкас в літню пору намагаються вирушати на власну дачу, щоб відпочити від повсякденної суєти і насолоджуватися чистим повітрям. Люди вважають, що для того, щоб поїхати в літній будиночок, достатнього одного легкового автомобіля. Але, коли починаєш збирати необхідні речі, стає відразу зрозуміло, щоб без вантажного транспорту і професійних вантажників тут не обійтися.

Щоб організувати максимально комфортні і зручні умови дачного переїзду, скористайтеся послугами транспортної компанії «Фаворит». Послуга актуальна для тих, хто планує перевозити меблі або побутову техніку.

Комфортний дачний переїзд від компанії «Фаворит»

Дачний переїзд включає в себе наступні види робіт:

У компанії працюють тільки досвідчені і кваліфіковані співробітники, які забезпечують високий рівень сервісного обслуговування. Ви можете бути впевнені, що ваше особисте майно буде доставлено на дачу в цілісності й схоронності.

Дачний переїзд «під ключ»

Послуга дачного переїзду «під ключ» полягає в наданні наступних видів послуг:

01
01

Перевезення меблів акуратно, швидко і за низькою ціною.

02
02

В автопарку компанії представлені різні види вантажних автомобілів, які підійдуть як для середніх, так і для великогабаритних речей. За необхідності диспетчер порекомендує вибір транспортного засобу, в залежності від обсягу вантажу.

03
03

Великий досвід роботи співробітників. Протягом року диспетчера оформляють велику кількість заявок по дачному переїзду, а водії та вантажники успішно їх виконують. З цієї причини ви можете бути впевнені в дбайливого і надійну доставку особистого майна.

Дачний переїзд здійснюється в будь-який зручний для клієнта час, так як транспортна компанія працює без вихідних за будь-яких погодних умовах. Скористайтеся професійними і кваліфікованими послугами, і забудьте про проблеми і труднощі, пов’язані з перевезенням речей. Вам просто потрібно зателефонувати в компанію, замовити послугу і насолоджуватися запланованим відпочинком.

Оставьте свой номер и мы свяжемся с вами

    Залиште свій номер і ми зв'яжемося з вами