Компания «Фаворит» уже на протяжении долгого времени занимается перевозкой грузов по Черкассам, области и по всей территории Украины.

КОНТАКТЫ

У кожної людини, хоч раз в житті, трапляється квартирний переїзд. Деяким доводиться не раз змінювати місце проживання, що призводить до постійної перевезення особистого майна. Щоб нічого не зламалося і не розбилося, необхідно заздалегідь продумати переїзд квартири, і не важливо, переїжджаєте ви на сусідню вулицю або в інше місто.

Перевезення особистих речей – це відповідальне заняття, яке краще довіряти професіоналам своєї справи. Транспортна компанія «Фаворит» допоможе дбайливо і акуратно здійснити квартирний переїзд, і при цьому заощадити матеріальні засоби і дорогоцінний час.

Квартирний переїзд з вантажниками

Компанія «Фаворит» докладає всіх зусиль для того, щоб здійснити переїзд квартири з вантажниками недорого і ефективно. Ви можете сміливо довірити професійним і кваліфікованим вантажникам нестандартні і складні завдання. У вашому розташуванні наступні види послуг:

01
01

Вся необхідна автомобільна техніка в місті Черкаси. В автопарку представлені різні види автомобілів, які завжди знаходяться в справному стані.

02
02

Комплекс інструментів, які дозволяють акуратно демонтувати, зібрати і встановити будь-які види меблевих конструкцій.

03
03

Використання пакувального матеріалу.

04
04

В автомобілі меблі і великогабаритна техніка закріплюється спеціальними пристосуваннями, що забезпечує дбайливу транспортування.

05
05

Досвідчені та кваліфіковані співробітники: диспетчери, вантажники, водії, пакувальники.

Завдяки таким послугам кожен клієнт отримує високоякісне сервісне обслуговування та індивідуальний підхід. На перевезення меблів ціна залежить від виду вантажу – великогабаритний, великоваговий чи крихкий.

Квартирний переїзд під ключ

Звернувшись в транспортну компанію «Фаворит», ви отримуєте тільки професійний і делікатний переїзд квартири.

Квартирний переїзд під ключ включає:

01
01

Перевезення речей здійснюється в строго визначені терміни.

02
02

Кваліфіковані диспетчери самостійно розрахують вартість переїзду і підберуть підходящий автомобіль.

03
03

Розробка найбільш оптимального й економічного маршруту, надання повного прайс-листа на надані послуги.

04
04

Розвантаження меблів, підняття її на поверх і професійна установка.

05
05

По закінченню роботи, вантажники самостійно приберуть пакувальний матеріал і можливий сміття.

Замовляючи послугу квартирний переїзд під ключ, ви можете бути впевнені в безпеці особистих речей, так як співробітники несуть повну матеріальну відповідальність. Компанія «Фаворит» дозволяє більше не переживати про те, як перевезти великогабаритні речі з однієї квартири в іншу. Співробітники візьмуть все на себе, а ви заощадите власний час, нерви і сили.

Оставьте свой номер и мы свяжемся с вами

    Залиште свій номер і ми зв'яжемося з вами