Компания «Фаворит» уже на протяжении долгого времени занимается перевозкой грузов по Черкассам, области и по всей территории Украины.

КОНТАКТЫ

Під час ремонту квартири, офісного приміщення, при будівництві будівлі або прибирання території з’являється велика кількість сміття від будівельних матеріалів, що представляє проблему для господаря території. За законодавством, його категорично забороняється викидати у звичайні контейнери, інакше будуть накладені штрафні санкції.

Транспортна компанія «Фаворит» надає комплексні послуги з вивезення сміття. Основна робота полягає у вивезенні сміття на міське звалище.

Послуга вивезення сміття з вантажниками від компанії «Фаворит»

Отримати безкоштовну консультацію з вивезення сміття можна у диспетчерів транспортної компанії «Фаворит». Наприклад, оформлення замовлення на вивезення піаніно здійснюється протягом 15 хвилин. Всі виниклі питання, терміни виконання роботи і вимоги замовника обумовлюються на етапі оформлення для того, щоб уникнути недомовок. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід. Його обслуговують досвідчені і професійні співробітники (диспетчери, вантажники, водії), які відповідально працюють по строго встановленим тарифам і правилам компанії. Вивіз сміття можливий як в місті Черкаси, так і по області.

Ціна на вивезення сміття

На вивезення сміття ціна формується залежно від наступних факторів:

01
01

Вид використовуваного автомобіля. Наприклад, щоб позбутися від побутового сміття з квартири (старі батареї, укоси, двері), підійде Газель, обсяг якої становить 12 м. Куб. Для демонтажу великогабаритного приміщення кращим варіантом вибору стане вантажний автомобіль з ваговою категорією до 5 тонн.

02
02

Кількість вантажників. На даний фактор впливає кількість сміття від будівельних матеріалів, який необхідно прибрати.

03
03

Оплата послуг за вивезення сміття здійснюється за ставкою.

Можливе замовлення послуги без вантажників, але тоді замовник повинен бути готовий до того, що йому доведеться власними силами завантажити і вивантажити сміття. Замовляйте професійні послуги з вивезення будівельного сміття від транспортної компанії «Фаворит», і позбавте себе від проблем, які пов’язані з цим процесом.

Оставьте свой номер и мы свяжемся с вами

    Залиште свій номер і ми зв'яжемося з вами